Patriota.pl

Niedziela, 19 maj AD 2024, dziś imieniny Celestyny, Iwony, Piotra

Patriota.pl » Aktualności » Będzie konstytucja »
Szukaj:   

Będzie konstytucja

Rząd, konsekwentnie służąc bożkowi demoliberalizmu, wyraził zgodę na podpisanie przez premiera Marka Belkę i ministra spraw zagranicznych Włodzimierza Cimoszewicza Traktatu Konstytucyjnego UE. Ceremonia podpisania Traktatu odbędzie się w piątek 29 października w Rzymie.

Wiceminister spraw zagranicznych, Adam Daniel Rotfeld, podkreślił na konferencji prasowej, że podpisanie Konstytucji Europejskiej będzie jednym z najważniejszych wydarzeń w historii Europy - pewnie nawet największym - ale dla kogo i według jakiej miary. Zaznaczył też, że Traktat Konstytucyjny porządkuje wszystkie sprawy UE uregulowane dotychczas w bardzo wielu aktach. Ponadto jest on adresowany nie tylko do rządów państw Unii, ale i jej mieszkańców - czy oznacza to, że reguluję już nie tylko życie społeczności ale i poszczególnych mieszkańców? Rada Ministrów zobowiązała też szefa MSZ i sekretarza Komitetu Integracji Europejskiej do przygotowania planu działań rządu związanych z ratyfikacją Konstytucji UE (widocznie bardziej się boją niż to okazują odrzucenia Konstytucji UE w referendum) i kampanią propagandową.

Szykuje się zatem kolejna spora porcja sieczki - którą massmedia będą kłaść do naszych głów łopatą - i to za nasze ciężko zarobione pieniądze... Pora na szczepienia ochronne....

[Aktualności] [Współczesność] [Dzieje] [Kultura] [Wiara] [Hobby]
(c) 2000-2009 Patriota.pl. Wszelkie przedruki za zgodą redakcji.

Profesjonalne statystyki odwiedzin