Patriota.pl

Piątek, 30 wrzesień AD 2022, dziś imieniny Geraldy, Honoriusza, Wery

Patriota.pl » Aktualności » Prawda nas wyzwoli! »
Szukaj:   

Prawda nas wyzwoli!

Rzecznik Fundacji LGBT (Lesbijka, Gej, Biseksualista, Transseksualista) Łukasz Pałucki zagroził politykom prawicy ukrywającym swój homoseksualizm ujawnieniem ich nazwisk. Ujawnianie nazwisk polityków, którzy demonstrują wrogość wobec homoseksualistów, żeby ukryć własne upodobania gejowskie, to tzw. outing. W Polsce nie był dotąd stosowany.

Zdaniem Łukasza Pałuckiego, byłego działacza partii Zieloni 2004, a obecnie rzecznika Fundacji LGBT, może się to niebawem zmienić. Jednak nie wszyscy homoseksualiści podzielają ten radykalizm, a wielu wręcz odcina się od tego typu propozycji, usprawiedliwiając jednak te pomysły pogarszającą się sytuacją osób z tym zboczeniem i zwiększającą się liczbą samobójstw w tym środowisku.

Czym jest spowodowany ten rozłam wśród pedałów? Niewątpliwie ujawnienie danych osób ze środowisk „prawicowych” o takiej „orientacji” wywołałoby burzę, ale jednocześnie oczyściło sytuację na tzw. „prawicy”. Ludzie wreszcie dostrzegliby obłudę partii establishmentu, skompromitowani nie mieliby szans na dalszą egzystencję w polityce, a walka ze zboczeńcami mogłaby nabrać nowego i czystego charakteru. Czy tego obawiają się homosie?

Swoją drogą ciekawe, którzy to „obrońcy i zbawcy Polski” ukrywający się za maską pseudopatriotyzmu - są zwykłymi ciotami? Z pewnością wystawimy im rachunek!

[Aktualności] [Współczesność] [Dzieje] [Kultura] [Wiara] [Hobby]
(c) 2000-2009 Patriota.pl. Wszelkie przedruki za zgodą redakcji.

Profesjonalne statystyki odwiedzin