Patriota.pl

Środa, 29 listopad AD 2023, dziś imieniny Błażeja, Margerity, Saturnina

Patriota.pl » Aktualności » Pedofile na wolności »
Szukaj:   

Pedofile na wolności

Jeszcze jeden świadek będzie przesłuchiwany w procesie grupy pedofilów ze stołecznego Dworca Centralnego, dlatego warszawski Sąd Rejonowy odroczył we wtorek sprawę do 9 grudnia. Prowadzący sprawę Jacek Łabuda zapewnił jednak, że wyrok zapadnie do końca roku.

Policja rozbiła „klub pedofilów” we wrześniu 2002 r. Na Dworcu Centralnym zaczepiali oni młodych chłopców, głównie uciekinierów z ośrodków opiekuńczo-wychowawczych. Następnie wykorzystywali ich seksualnie w zamian za drobne kwoty, alkohol, jedzenie czy gry komputerowe. Proces gangu pedofilów rozpoczął się 18 czerwca 2003 r. Na ławie oskarżonych znalazło się dziewięciu mężczyzn, grozi im do 10 lat więzienia.

Członkowie „klubu pedofilów” odpowiadają z wolnej stopy, czyli nie zastosowano wobec nich aresztu śledczego. Stanowią więc wciąż zagrożenie dla dzieci, które są obiektem ich chorobliwej, niemoralnej rządzy.

Jak zakończy się ta bulwersująca sprawa? Jaki wyrok otrzymają oskarżeni zboczeńcy? Czy można liczyć na najwyższy wymiar kary? Czy 10 lat to i tak nie jest za mało za tego rodzaju przestępstwa? Takie pytania powinni sobie zadać wszyscy Ci, dla których ważny jest los polskich dzieci!

Zboczeńcy są wciąż na wolności! Dzieci są w ciągłym niebezpieczeństwie!

[Aktualności] [Współczesność] [Dzieje] [Kultura] [Wiara] [Hobby]
(c) 2000-2009 Patriota.pl. Wszelkie przedruki za zgodą redakcji.

Profesjonalne statystyki odwiedzin