Patriota.pl

Wtorek, 26 wrzesień AD 2023, dziś imieniny Cypriana, Justyny, Łucji

Patriota.pl » Aktualności » Zamach na życie! »
Szukaj:   

Zamach na życie!

SLD wyciągnęło z zanadrza ciężką artylerię - skoro mimo wszystkich afer i skandali, z czołowymi postaciami tego bloku, nie zepchnięto ich na margines życia publicznego - a wciąż mogą utrzymać się na powierzchni - postanowili dokończyć dzieła zniszczenia! Tym razem posuwają się do próby fizycznego zniszczenia narodu za pomocą - a jakże - nie karabinów czy czołgów - co stosowali z różnym skutkiem wcześniej, ale za pomocą kolejnego potwornego bękarta prawnego.

Rozwiązania zaproponowane w projekcie ustawy o świadomym rodzicielstwie, wprowadzają zabijanie dziecka poczętego na życzenie kobiety nie tylko, jak twierdzą projektodawcy do 12 tygodnia ciąży, ale faktycznie do porodu, np., jeśli ciąża może spowodować pogorszenie jej stanu zdrowia - a zgodnie z definicją zdrowia WHO - ciąża sama przez się - jest pogorszeniem stanu zdrowia. Dopuszczają także aborcję na życzenie u małoletnich dziewcząt (bez ograniczenia wieku) bez wiedzy ich rodziców. Zajęto się też w projekcie naszymi pociechami - nakazując przymusową edukację seksualną od pierwszej klasy szkoły podstawowej.

Skoro ludzka godność nie istnieje, konsekwentnie - znoszą zakaz eksperymentów na embrionach, a także zapewniają bezpłatny dostęp do środków antykoncepcyjnych, poronnych oraz zapłodnienia in vitro. Koszt wprowadzenia projektu w życie ma wynieść ponad 2 miliardy złotych rocznie z podatków obywateli - w czasie gdy próbuję się oszczędzić 8 milionów złotych na osobach duchownych.

Planowana zbrodnia ma być odpowiedzią na rzekomo olbrzymie podziemie aborcyjne. Projektodawcy podają nieprawdziwe (znacznie zawyżone) dane dotyczące podziemia aborcyjnego, bezpodstawnie stwierdzając, że w Polsce dokonuje się w podziemiu 100 - 200 tysięcy aborcji rocznie. Tymczasem raport rządowy z wykonania ustawy o planowaniu rodziny za rok 2003 szacuje (również bezpodstawnie), że przypadków tych może być od kilku do kilkudziesięciu tysięcy.

Warto przypomnieć, że w 1997 r., gdy przerwania ciąży z przyczyn społecznych były legalne i dokonywane nieodpłatnie w państwowych placówkach służby zdrowia, dokonano ich 3 047. Jeśli nawet założymy, że nielegalnie dokonano ich 100% więcej to liczba ta kształtuje się na poziomie ok. 7 tysięcy (taki podwójny wskaźnik liczby aborcji nielegalnych do legalnych przyjmują niektórzy demografowie).

Następstwem dużej liczby nielegalnych aborcji byłoby odczuwalne zwiększenie powikłań po ich dokonaniu, tymczasem dane z kolejnych lat wykonania ustawy o planowaniu rodziny... wskazują, że tendencja jest odwrotna - następuje poprawa zdrowia kobiet, w tym zmniejszenie liczby poronień samoistnych w porównaniu ze stanem, gdy aborcja w Polsce była dozwolona.

Należy też pamiętać, że we wszystkich krajach, gdzie aborcja na życzenie jest legalna, nadal istnieje podziemie aborcyjne (np. ze względów podatkowych). Występuje natomiast zwiększona liczba przypadków śmierci kobiet na skutek przerywania ciąży (zarówno legalnej, jak i nielegalnej). Przykładowo w latach 1972 - 1999 w USA było 459 przypadków śmierci kobiety na skutek aborcji, w tym 351 na skutek aborcji legalnej (Dane według Departamentu Zdrowia USA z listopada 2003). W Polsce wystąpił tylko 1 taki przypadek w ciągu 11 lat funkcjonowania ustawy o planowaniu rodziny na skutek drastycznego naruszenia ustawy przez lekarza w praktyce prywatnej.

Jednak fakty nie przekonują wierzących w swoją misję magów demokracji spod znaku murarskich atrybutów. Czy uda im się tym razem? Z pewnością niesieni płomienną wiarą i zapałem godnym krzyżowców nie spoczną póki nie uszczęśliwią bezrozumnych ciemniaków, żyjących w niewiedzy w dorzeczu Wisły. A że ceną szczęścia będzie samozagłada? No nic - przecież liczy się tylko dziś...

[Aktualności] [Współczesność] [Dzieje] [Kultura] [Wiara] [Hobby]
(c) 2000-2009 Patriota.pl. Wszelkie przedruki za zgodą redakcji.

Profesjonalne statystyki odwiedzin