Patriota.pl

Czwartek, 18 lipiec AD 2024, dziś imieniny Kamila, Karoliny, Roberta

Patriota.pl » Aktualności » Nie będzie pedałów w Nigerii! »
Szukaj:   

Nie będzie pedałów w Nigerii!

Czyżby miało się okazać, że ostoją zdrowego rozsądku na świecie będzie Nigeria? Z pewnością nikt tego nie przypuszczał, jednak w świetle ostatnich deklaracji tamtejszego rządu sprawa ta wygląda inaczej.

Tamtejszy rząd, doceniając zagrożenie wypływające z prezentowania złych wzorców młodzieży, chce zakazać młodym piłkarzom noszenia wymyślnych fryzur i kolczyków, gdyż stanowią one „promocję postaw zachowań homoseksualnych”. Z wypowiedzi wysokich rangą urzędników bije wiara w słuszność sprawy: Nasi młodzi piłkarze nie powinni ślepo patrzeć na gwiazdy reprezentacji Nigerii w kwestii wyglądu i stylu życia. Należy pamiętać, że warkoczyki, dready, wymyślne fryzury i kolczyki mają konotację homoseksualną i stanowią swego rodzaju promocję tego typu postaw i zachowań. To niedopuszczalne ze względów wychowawczych.

Nigeryjski Związek Piłkarski planuje wprowadzenie oficjalnego zakazu występów w turniejach juniorskich dla zawodników, których włosy będą zaplecione w warkoczyki lub dready. Niedopuszczalne będą także kolczyki. Część działaczy chce rozciągnąć zakaz także na piłkarzy występujących w rozgrywkach ligowych.

Czy kiedyś doczekamy tego u nas - że młodzi piłkarze przestaną deprawować swoim wyglądem i zachowaniem - chyba nie doczekamy - przecież jesteśmy 100 lat za murzynami!

[Aktualności] [Współczesność] [Dzieje] [Kultura] [Wiara] [Hobby]
(c) 2000-2009 Patriota.pl. Wszelkie przedruki za zgodą redakcji.

Profesjonalne statystyki odwiedzin