Patriota.pl

Czwartek, 18 kwiecień AD 2024, dziś imieniny Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy

Patriota.pl » Aktualności » Samoobrona: Nie karać grupy trzymającej władzę! »
Szukaj:   

Samoobrona: Nie karać grupy trzymającej władzę!

Prezydium Sejmu i Konwent Seniorów zajmie się dziś uchwałą połączonych komisji, które uznały, że ostatecznym raportem komisji śledczej badającej aferę Rywina jest raport przygotowany przez Anitę Błochowiak.

W związku z aferą Rywina światło dzienne ujrzał fakt trzymania władzy w Polsce przez pewną grupę ludzi związaną z rządzącą lewicą. Ludzie ci jednak nie zostaną pociągnięci do odpowiedzialności za swoje niezgodne z prawem czyny. Stało się tak za sprawą „Samoobrony” RP, której posłowie (głosujący 28. maja za raportem Zbigniewa Zbiory, uwzględniającym w aferze „grupę trzymającą władze”) zagłosowali przeciwko uznaniu ważności majowego głosowania w tej sprawie.

Raport ostateczny przygotowany przez Anitę Błochowiak chroni od odpowiedzialności jej partyjnych towarzyszy. Tak więc wielotygodniowe śledztwo, mające na celu ukazać „prawość” demokratycznego ustroju, okazało się farsą. Współwinni w tej aferze będą dalej piastować najwyższe stanowiska państwowe.

Zostaje na koniec kwestia poparcia (jak wiemy nie po raz pierwszy) lewicy przez „Samoobronę” RP, która tak lubi robić z siebie „miecz Temidy” w oczach opinii publicznej, będąc faktycznie ugrupowaniem pełnym ludzi o podejrzanej przeszłości. „Ręka rękę myje”!

[Aktualności] [Współczesność] [Dzieje] [Kultura] [Wiara] [Hobby]
(c) 2000-2009 Patriota.pl. Wszelkie przedruki za zgodą redakcji.

Profesjonalne statystyki odwiedzin