Patriota.pl

Piątek, 30 wrzesień AD 2022, dziś imieniny Geraldy, Honoriusza, Wery

Patriota.pl » Aktualności » Nadzieja, która zgasła »
Szukaj:   

Nadzieja, która zgasła

12 września 1989 roku powołany został rząd Tadeusza Mazowieckiego. Był to pierwszy po II wojnie światowej niekomunistyczny rząd w Europie Środkowo-Wschodniej. W ocenie Mazowieckiego, jego gabinet przeprowadził Polskę przez okres najtrudniejszych przemian.

Cały polski naród pokładał wielką nadzieje na lepsze życie w „demokratycznym” kraju. Mazowiecki do dziś, jak widać, chlubi się tym, że stał na czele tegoż gabinetu. Niestety faktycznie rząd ten nie okazał się początkiem wolności Rzeczpospolitej Polskiej, lecz początkiem zmiany protektora nad Polską z moskiewskiego na brukselski.

Kierunek polityki rządu Mazowieckiego odczuwamy dzisiaj i będziemy odczuwać jeszcze dość długo. Polityka „grubej kreski” pozwoliła komunistycznym ex-wasalom Moskwy na kontynuowanie ich niechlubnej kariery politycznej, której fundamentem jest zakłamanie i ogłupianie narodu. „Podziękujmy” Mazowieckiemu, za to że położył fundamenty pod rosnące bezrobocie; za to że polski majątek narodowy jest od jego czasów rozkradany; za korupcje; za liberalne prawo broniące przestępców, a nie poszkodowanych; za cenzurę, którą tak ukryto pod określeniem „poprawność polityczna”; za to że Polska znowu nie jest w pełni suwerennym państwem. To wszystko również jego zasługa!

[Aktualności] [Współczesność] [Dzieje] [Kultura] [Wiara] [Hobby]
(c) 2000-2009 Patriota.pl. Wszelkie przedruki za zgodą redakcji.

Profesjonalne statystyki odwiedzin