Patriota.pl

Piątek, 30 wrzesień AD 2022, dziś imieniny Geraldy, Honoriusza, Wery

Patriota.pl » Aktualności » Klęska wojującgo homoseksualizmu »
Szukaj:   

Klęska wojującgo homoseksualizmu

Komunikat Prasowy Narodowego Odrodzenia Polski z dn. 28.11.2005

Jedynie ok. 1500 homoseksualistów i ich politycznych protektorów wzięło w sumie udział w dniach 26 i 27.11 2005 r. w organizowanych w 10 miastach akcjach na rzecz promocji homoseksualnej dewiacji. Mieszkańcy Poznania, Krakowa, Warszawy, Wrocławia, Katowic, Rzeszowa, Torunia, Gdańska, Elbląga i Łodzi powiedzieli propagandzie zboczeń i dewiacji krótko, lecz stanowczo: Nie! Życzliwe dewiantom media starały się „weryfikować w górę” rzeczywiste poparcie dla lewicowo-homoseksualnej „wojny ideologicznej”, co w niektórych przypadkach dało groteskowe efekty (np. Panorama TVP 2 poinformowała o... 2 tys. uczestników dewiacyjnego wiecu w stolicy, mnożąc tym samym rzeczywistą ich liczbę... dziesięciokrotnie!). Na szczęście nie zmienia to faktu, że Polska, Polacy, zajęli jasne i twarde stanowisko w tej sprawie.

Narodowe Odrodzenie Polski, które jako pierwszy w kraju zorganizowany ruch polityczny postawiło tamę promocji homoseksualizmu (prowadzona od ponad dwóch lat akcja „Zakaz pedałowania”), uważa, iż rozwiązanie problemu tej dewiacji jest ważnym zadaniem dla polskiej służby zdrowia. Naszym zdaniem duża odpowiedzialnośc spoczywa tu na barkach nowego rządu, który powinien podejść do sprawy rzetelnie i systemowo, inicjując chociażby odpowiednie działania ustawodawcze.

Jednoczesnie Narodowe Odrodzenie Polski potępia partie i organizacje - takie jak SLD, PO, SdPL - które dla osiagnięcia swoich przyziemnych celów nie wahają sie przed brutalanym, nieludzkim i barbarzyńskim wykorzystywaniem ludzi chorych i ułomnych. Homoseksualizm - to się leczy!

[Aktualności] [Współczesność] [Dzieje] [Kultura] [Wiara] [Hobby]
(c) 2000-2009 Patriota.pl. Wszelkie przedruki za zgodą redakcji.

Profesjonalne statystyki odwiedzin